Mocny hormon roślinny 5A-hydroksyaksymina do budowy mięśni z dobrym efektem

Wuhan Lianshangwang Technology Co., LTD

Osoba kontaktowa: helena liu

coco@yuanchengtech.com

WhatsApp: +86 18872220806

1) Szczegóły 5A-hydroksy laksogeniny

Nazwa produktu 5A-Hydroksyaksaksyna
Synonimy

Spirostan-6-on, 3,5-dihydroksy-, (3b, 5a, 25R) -; DI 31; Biobras 16;

Brassinosteroid BB 16; (3beta, 5alfa, 25R) -3,5-dihydroksyspirostan-6-on

CAS

56786-63-1

EINECS Nie dotyczy
MF

C27H42O5

MW

446.619

Struktura molekularna
Właściwości chemiczne biały proszek
Analiza 98% min
Standard Standard korporacyjny
Stosowanie

Jest to syntetycznie ekstrahowane, o czym później opowiem, ale potężny składnik budujący mięśnie i spalający tłuszcz taki jak ten pochodzący z rośliny jest rzadkością.

Uszczelka Torba foliowa

2) 5A-Hydroksy Laxogenin Opis

5a-hydroksy-laksogenina jest sapinogenem steroidowym, chociaż jest to zagadką, o ile nie jest to pożądany laksinogen, ponieważ nie ma dostępnego dla niej standardu laboratoryjnego, ani też nie wymieniono go w bibliotece GCMS.

Oświadczenia marketingowe dotyczące tego związku mówią, że jest to jedyny produkt, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany, aby zwiększyć masę i siłę bez wpływu steroidowego i że nie ma pozytywnego wyniku dla sterydów.

Testy wykazały, że synteza białka wzrosła o ponad 200%, co jest kluczem do wzrostu masy mięśniowej i przyspieszonej naprawy.

W testach 5a-hydroksyaksaina ma zbilansowaną odpowiedź kortyzolu, która jest głównym kamieniem węgielnym dla zdrowego powrotu do zdrowia i redukcji wyniszczenia mięśni.

Wykazano również, że balansuje kortyzol na dietach o obniżonej kaloryczności, pomaga kontrolować glukozę i zwiększa funkcję tarczycy.

Ponadto Laxogenin ma rzeczywiście dość głębokie działanie przeciwzapalne. Oprócz tego, że można go syntetyzować z diosgeniny, jest on składnikiem smilax sieboldii.

3) Oto niektóre z zalet 5a Hydroksy Laxogenin

A) 5a ma takie same działanie jak Anavar, ale nie daje żadnych skutków ubocznych toksyczności dla wątroby, a także nie daje pozytywnego wyniku leczenia steroidowego.

B) Według kilku sportowców, Laxogenin zwiększył swoją siłę w ciągu 3-5 dni i zaobserwowali wzrost masy mięśniowej w ciągu 3-4 tygodni.

C) 5a Hydroksy wykazał również pozytywne wyniki w równoważeniu odpowiedzi kortyzolu i zwiększaniu funkcji tarczycy.

D) 5a Hydroksyl pomaga w kontrolowaniu poziomu glukozy w organizmie.

E) 5a hydroksy ma działanie przeciwzapalne.

F) W testach, 5a Hydroxy wykazał 200% wzrost syntezy białka.

5a hydroksy nie daje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczny w użyciu, ponieważ nie wywiera również toksycznego działania na wątrobę i organizm. Jednak nadal najlepiej jest go stosować z dyscypliną, stosując zalecaną dawkę, która wynosi 50-100 mg na dobę.

5a Hydroksy Laksogenina jest uważana za jedyny związek syntetyzowany w celu zwiększenia masy i siły mięśni bez żadnych efektów ubocznych ze strony steroidów i nie daje pozytywnych wyników sterydom.

4) Jak działa 5A-Hydroksy Laxogenin

Laksogenina jest hormonem roślinnym, który został wyizolowany syntetycznie z kłączy Smilax Sieboldii.

Jak widać w tym badaniu opublikowanym w Journal of Phytochemistry, Laxogenin został z sukcesem wyizolowany publicznie w 1992 roku. Można również zobaczyć te same pozytywne wyniki z tego badania, opublikowane w Journal of the Brazilian Chemical Society.

Pochodzący z Chin i Japonii Smilax Sieboldii jest nazywany wiecznie zielonym pnączem, który rośnie do średniej wysokości siedmiu stóp.

Ponieważ Laxogenin jest izolowany ze źródła rośliny, jest uważany za sapogeninę steroidową.

Co ważniejsze, Laxogenin należy do grupy o nazwie Brassinosteroids.

Brassinosteroidy, zwane również BR, tworzą grupę 40 różnych steroidów, które są syntetyzowane wyłącznie z roślin.

W samych roślinach te steroidy pobudzają wzrost i witalność.

Podczas gdy badania dotyczące Brassinosteroids są ograniczone, ta klasa steroidów roślinnych wykazuje doskonałą obietnicę dla potencjału budowania mięśni.

5) Powód, dla którego warto wybrać nas

A) Jak mogę się upewnić, że proszek zawiera właściwe substancje?

S: Możemy zaoferować ci analizę ryzyka produktów i HPLC, Poza tym, Po otrzymaniu towaru, możesz wysłać go w celu wykrycia lub kupienia sterydów zestawu testowego, sam go wykryć.

B) Jakie są gwarancje, że wyślesz przedmioty po dokonaniu płatności?

S: Działamy od wielu lat. Możesz sprawdzić naszą płatną stronę internetową. Wydajemy dużo pieniędzy na naszą działalność, nie tylko za niewielkie korzyści. Co więcej, numery śledzenia i szczegóły pakowania zostaną poinformowane, jak najszybciej, możesz śledzić to. Więc, nie wahaj się pozwolić mi służyć.

C) Czy pobierasz opłaty za próbki?

S: Zgodnie z naszą polityką firmy, po prostu pobieramy próbki w oparciu o cenę EXW. Zwrócimy opłatę za próbki w następnym zamówieniu.

D) Czy możesz powiedzieć mi więcej szczegółów na temat pakowania?

S: Jasne, przyjmiemy bezpieczny i dyskretny pakiet. I możemy dać ci zdjęcia opakowania w celach informacyjnych. Oczywiście, jeśli masz prośbę o zapakowanie, proszę powiedz nam, Wszelkie dobre pomysły są mile widziane.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem.

Jesteśmy profesjonalnym producentem od ponad 15 lat, cieszymy się dobrą reputacją w handlu globalnym.

Większość naszych produktów ma standard USP i jest dostępna w każdej chwili; dobrej jakości i wysokiej czystości powinieneś się cieszyć.

Ważne jest, aby wybrać partnera biznesowego, który może zaoferować konkurencyjną cenę.

Skontaktuj się z nami

coco@yuanchengtech.com

WhatsApp: +86 18872220806

Produkty

Surowce farmaceutyczne

Zadzwoń
Formularz kontaktowy
Zmień język